Nasi sponsorzy

Lista sponsorów bez których nasza fundacja miałaby dużo cieżej.

We have blood in the fight!

FLO-POL Catering

http://flo-pol.pl/

Rodzinna firma gastronomiczna FLO – POL powstała w 1993 roku.

Naszym priorytetem jest żywienie dzieci i młodzieży zgodnie z normami, przygotowywanie smacznych, zbilansowanych posiłków według oryginalnych przepisów i receptur. Każdy posiłek przygotowujemy ze świeżych produktów dostarczanych przez zaufanych dostawców. W naszej pracy najbardziej cieszy uśmiech każdego najedzonego dziecka.

Firma Studio 306 zajmuje się wysokojakościowym drukiem wielkoformatowym, offsetowym i cyfrowym. Od początku naszej działalności stawiamy na relacje międzyludzkie i chęć pomocy osobom, które są naszymi klientami.

Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek, jego potrzeby, a nie tylko chęć zysku. Uważamy, że dobro powraca. Mamy ogromną prośbę do wszystkich: wspierajcie Fundację Judo Sport Walki z Rakiem! Walczmy wszyscy dla dobra tych, którzy tego potrzebują.

Dajmy siłę dzieciom :-)!, a one dadzą ją nam...

Artur Gorzelak - W judodze na rowerze

https://www.facebook.com/wjudodzenarowerze

Aktywny sportowiec amator, posiadacz niekończących się pokładów energii. Od 20 lat trenuje judo (stopień mistrzowski – 1 DAN). Maratończyk i ultramaratończyk, poszukiwacz przygód i wyzwań na całym świecie.

Projekt Artura "W judodze na rowerze" łączy ze sobą pasję uprawniania sportu, odwiedzania nieznanych zakątków świata, a także stawienie sobie nowych wyzwań.

Artur jest także autorem książki o swojej podróży rowerowej przez Japonię i Koreę, w której promuje działanie Fundacji Judo - Sport Walki z Rakiem.
10% zysków z książki zostanie przekazane fundacji na cele statutowe.

Creative Catering, a w konsekwencji przetwory La Koguta, są owocem życia pełnego podróży i przygód międzykulturowych Sophie, jej rodzinnego domu i kilkunastu lat doświadczenia w przemyśle cateringowym.

Profesjonalne podejście do gastronomii zaczęło się od dnia kiedy Sophie wróciła do Wielkiej Brytanii i wzięła czynny udział w transformacji angielskiego rynku cateringowego. Zaczęła prowadzić i współpracować z restauracjami, klubami i pubami.

Od czasu kiedy Sophie żyje w Warszawie miała przyjemność organizować imprezy oraz catering z wielu okazji , jak np.: kameralne obiady, przełomowe ceremonie na terenach budowy, a także ekskluzywne bankiety, czy uroczystości w muzeach i galeriach.

Kancelaria JPDI

http://jpdi.pl

JPDI działa na rynku usług prawniczych od 2006 roku.

JPDI tworzą wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści różnych dziedzin prawa – ludzie pełni pasji, pomysłów i zaangażowania.

JPDI doradza podmiotom krajowym oraz międzynarodowym, oferując usługi na najwyższym poziomie merytorycznym.

JPDI uzyskała rekomendacje w rankingu kancelarii Rzeczpospolitej: w 2016 r. w dziedzinie prawa energetycznego, w 2015 w dziedzinie prawa energetycznego, w 2014 r. w dziedzinie prawa energetycznego, nieruchomości i własności intelektualnej oraz prawa autorskiego, w 2013 prawa energetycznego i własności intelektualnej oraz prawa autorskiego, w 2012 prawa energetycznego i nieruchomości.

Zapraszamy

na strony sponsorów