Nasze akcje

Lista zrealizowanych i nadchodzących akcji zbiórki krwi.

We have blood in the fight!

Ogólnopolski Turniej Judo

08 Apr 2018 od 09:00 do 14:00

A Rh+
13 l 050 ml
29

Walczymy dla Mikołaja podczas Ogólnopolskiego Turnieju Judo z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski. Gościem specjalnym imprezy będzie dwukrotny mistrz świata w judo Rafał Kubacki. Pan Rafał to duży człowiek mamy nadzieje, że pozbędzie się 450ml swojej krwi w słusznej sprawie , w końcu krew od Mistrza Świata na pewno szybko postawi Mikiego na nogi.

Na akcję zapraszali:

Grzegorz Ciesielski i Michał Gaj

żródło: KNTV24

Zapraszają na VII edycję Ogólnopolskiego Turnieju Judo w Tuliszkowie.

Wspierali nas:

Atutem naszej firmy jest paroletnia współpraca z głównie firmami budowlanymi, warsztatami.

Zajmujemy się głównie dostarczaniem posiłków dla ludzi fizycznie pracujących, także w różnych warunkach atmosferycznych.

W naszej ofercie możemy zaproponować smaczne, świeże posiłki zawierające dużą zawartość energetyczną i regenerującą.
SPROSTAMY KAŻDEMU WYZWANIU!

Na potrzeby naszych klientów możemy zorganizować wolno stojące stołówki, wykonujemy szeroki zakres usług cateringowych w najlepszej cenie na rynku, możemy konkurować z każdą ofertą.

Firma Studio 306 zajmuje się wysokojakościowym drukiem wielkoformatowym, offsetowym i cyfrowym. Od początku naszej działalności stawiamy na relacje międzyludzkie i chęć pomocy osobom, które są naszymi klientami.

Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek, jego potrzeby, a nie tylko chęć zysku. Uważamy, że dobro powraca. Mamy ogromną prośbę do wszystkich: wspierajcie Fundację Judo Sport Walki z Rakiem! Walczmy wszyscy dla dobra tych, którzy tego potrzebują.

Dajmy siłę dzieciom :-)!, a one dadzą ją nam...

Uczestniczyli:

29 dawców anonimowych

wróć do listy akcji

Zapraszamy

na strony sponsorów