Nasze akcje

Lista zrealizowanych i nadchodzących akcji zbiórki krwi.

We have blood in the fight!

Judo Lemur Cup 2018

03 Nov 2018 od 11:00 do 16:00

0 Rh+
16 l 650 ml
37

Walczymy dla Amelki podczas V Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki, poświęconego pamięci trenera Sławomira Pacholaka. Coroczny turniej organizowany po raz kolejny jest przez Klub Judo Lemur.

Podczas turnieju odbędzie się kwesta, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Amelki nierefundowaną w Polsce immunoterapią.

Wspierali nas:

Atutem naszej firmy jest paroletnia współpraca z głównie firmami budowlanymi, warsztatami.

Zajmujemy się głównie dostarczaniem posiłków dla ludzi fizycznie pracujących, także w różnych warunkach atmosferycznych.

W naszej ofercie możemy zaproponować smaczne, świeże posiłki zawierające dużą zawartość energetyczną i regenerującą.
SPROSTAMY KAŻDEMU WYZWANIU!

Na potrzeby naszych klientów możemy zorganizować wolno stojące stołówki, wykonujemy szeroki zakres usług cateringowych w najlepszej cenie na rynku, możemy konkurować z każdą ofertą.

Firma Studio 306 zajmuje się wysokojakościowym drukiem wielkoformatowym, offsetowym i cyfrowym. Od początku naszej działalności stawiamy na relacje międzyludzkie i chęć pomocy osobom, które są naszymi klientami.

Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek, jego potrzeby, a nie tylko chęć zysku. Uważamy, że dobro powraca. Mamy ogromną prośbę do wszystkich: wspierajcie Fundację Judo Sport Walki z Rakiem! Walczmy wszyscy dla dobra tych, którzy tego potrzebują.

Dajmy siłę dzieciom :-)!, a one dadzą ją nam...

Uczestniczyli:

Mateusz Mościcki

0 Rh+
2 l 700 ml
5
6

Łukasz Mydlarski

0 Rh+
1 l 800 ml
4
4

35 dawców anonimowych

wróć do listy akcji

Zapraszamy

na strony sponsorów