Nasze akcje

Lista zrealizowanych i nadchodzących akcji zbiórki krwi.

We have blood in the fight!

Judo Lemur Cup 2017

04 Nov 2017 od 10:00 do 15:00

A Rh+
27 l 450 ml
61
  • @igor-zadlak
  • Białołęcki Ośrodek Sportu
  • ul. Strumykowa 21
  • 03-138 Warszawa

Walczymy dla Igora podczas IV Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki, poświęconego pamięci trenera Sławomira Pacholaka. Coroczny turniej organizowany po raz kolejny jest przez Klub Judo Lemur.

Na akcję zapraszali:

Artur Gorzelak

Aktywny sportowiec amator. Od 20 lat trenuje judo (1 DAN).

W Japonii zakochał się od pierwszego wejrzenia, dlatego „W judodze na rowerze” postanowił przyjrzeć się jej bardzo dokładnie, przemierzając Kraj Kwitnącej Wiśni na dwóch kółkach i trenując judo w lokalnych klubach oraz promując działanie Fundacji kilkanaście tysięcy kilometrów od Polski. Artur regularnie dołącza do akcji zbiórki krwi organizowanych przez naszą fundację.

Agata Ozdoba-Błach

Medalistka Mistrzostw Świata

Zaprasza na kolejną akcję Judo - Sport Walki z Rakiem. Agata to świeżo upieczona brązowa medalistka Mistrzostw Świata w judo! Zapraszamy!

Wspierali nas:

Atutem naszej firmy jest paroletnia współpraca z głównie firmami budowlanymi, warsztatami.

Zajmujemy się głównie dostarczaniem posiłków dla ludzi fizycznie pracujących, także w różnych warunkach atmosferycznych.

W naszej ofercie możemy zaproponować smaczne, świeże posiłki zawierające dużą zawartość energetyczną i regenerującą.
SPROSTAMY KAŻDEMU WYZWANIU!

Na potrzeby naszych klientów możemy zorganizować wolno stojące stołówki, wykonujemy szeroki zakres usług cateringowych w najlepszej cenie na rynku, możemy konkurować z każdą ofertą.

Firma Studio 306 zajmuje się wysokojakościowym drukiem wielkoformatowym, offsetowym i cyfrowym. Od początku naszej działalności stawiamy na relacje międzyludzkie i chęć pomocy osobom, które są naszymi klientami.

Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek, jego potrzeby, a nie tylko chęć zysku. Uważamy, że dobro powraca. Mamy ogromną prośbę do wszystkich: wspierajcie Fundację Judo Sport Walki z Rakiem! Walczmy wszyscy dla dobra tych, którzy tego potrzebują.

Dajmy siłę dzieciom :-)!, a one dadzą ją nam...

Creative Catering, a w konsekwencji przetwory La Koguta, są owocem życia pełnego podróży i przygód międzykulturowych Sophie, jej rodzinnego domu i kilkunastu lat doświadczenia w przemyśle cateringowym.

Profesjonalne podejście do gastronomii zaczęło się od dnia kiedy Sophie wróciła do Wielkiej Brytanii i wzięła czynny udział w transformacji angielskiego rynku cateringowego. Zaczęła prowadzić i współpracować z restauracjami, klubami i pubami.

Od czasu kiedy Sophie żyje w Warszawie miała przyjemność organizować imprezy oraz catering z wielu okazji , jak np.: kameralne obiady, przełomowe ceremonie na terenach budowy, a także ekskluzywne bankiety, czy uroczystości w muzeach i galeriach.

Uczestniczyli:

Mateusz Mościcki

0 Rh+
2 l 700 ml
5
6

60 dawców anonimowych

wróć do listy akcji

Zapraszamy

na strony sponsorów