Nasze akcje

Lista zrealizowanych i nadchodzących akcji zbiórki krwi.

We have blood in the fight!

Judo Lemur Cup 2016

05 Nov 2016 od 09:00 do 14:00

0 Rh+
25 l 650 ml
57
  • @zosia-galazka
  • Białołęcki Ośrodek Sportu
  • ul. Strumykowa 21
  • 03-138 Warszawa

Walczymy dla Igora podczas III Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki, poświęconego pamięci trenera Sławomira Pacholaka. Coroczny turniej organizowany po raz kolejny jest przez Klub Judo Lemur.

Wspierali nas:

Atutem naszej firmy jest paroletnia współpraca z głównie firmami budowlanymi, warsztatami.

Zajmujemy się głównie dostarczaniem posiłków dla ludzi fizycznie pracujących, także w różnych warunkach atmosferycznych.

W naszej ofercie możemy zaproponować smaczne, świeże posiłki zawierające dużą zawartość energetyczną i regenerującą.
SPROSTAMY KAŻDEMU WYZWANIU!

Na potrzeby naszych klientów możemy zorganizować wolno stojące stołówki, wykonujemy szeroki zakres usług cateringowych w najlepszej cenie na rynku, możemy konkurować z każdą ofertą.

Creative Catering, a w konsekwencji przetwory La Koguta, są owocem życia pełnego podróży i przygód międzykulturowych Sophie, jej rodzinnego domu i kilkunastu lat doświadczenia w przemyśle cateringowym.

Profesjonalne podejście do gastronomii zaczęło się od dnia kiedy Sophie wróciła do Wielkiej Brytanii i wzięła czynny udział w transformacji angielskiego rynku cateringowego. Zaczęła prowadzić i współpracować z restauracjami, klubami i pubami.

Od czasu kiedy Sophie żyje w Warszawie miała przyjemność organizować imprezy oraz catering z wielu okazji , jak np.: kameralne obiady, przełomowe ceremonie na terenach budowy, a także ekskluzywne bankiety, czy uroczystości w muzeach i galeriach.

Uczestniczyli:

Łukasz Mydlarski

0 Rh+
1 l 800 ml
4
4

Mateusz Pacholak

AB Rh+
2 l 250 ml
5
5

55 dawców anonimowych

wróć do listy akcji

Zapraszamy

na strony sponsorów