Nasze akcje

Lista zrealizowanych i nadchodzących akcji zbiórki krwi.

We have blood in the fight!

I Liga WOM Funny Judo 2017

05 Feb 2017 od 09:00 do 14:00

AB Rh+
12 l 150 ml
27

Walczymy dla Natalki podczas I Ligi Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo, organizowanego przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo

Na akcję zapraszali:

Tomasz 'Krulik' Adamiec

Olimpijczyk. Medalista mistrzostw Polski i Europy

Medalista Mistrzostw Europy , medalista pucharów Świata i Europy, sześciokrotny mistrz Polski oraz jak sam o sobie mowi....serfer:) Zaprasza i zachęca Państwa do szlachetnej walki z Rakiem. Tomek juz wielokrotnie upuszczał swojej "sportowej benzyny" i jak widac nie wplynelo to negatywnie na jego kondycje fizyczna :)

Filip Pacholak

Multimedalista zawodów dziecięcych.

Dziecku odmówisz? :)

Wspierali nas:

Atutem naszej firmy jest paroletnia współpraca z głównie firmami budowlanymi, warsztatami.

Zajmujemy się głównie dostarczaniem posiłków dla ludzi fizycznie pracujących, także w różnych warunkach atmosferycznych.

W naszej ofercie możemy zaproponować smaczne, świeże posiłki zawierające dużą zawartość energetyczną i regenerującą.
SPROSTAMY KAŻDEMU WYZWANIU!

Na potrzeby naszych klientów możemy zorganizować wolno stojące stołówki, wykonujemy szeroki zakres usług cateringowych w najlepszej cenie na rynku, możemy konkurować z każdą ofertą.

Firma Studio 306 zajmuje się wysokojakościowym drukiem wielkoformatowym, offsetowym i cyfrowym. Od początku naszej działalności stawiamy na relacje międzyludzkie i chęć pomocy osobom, które są naszymi klientami.

Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek, jego potrzeby, a nie tylko chęć zysku. Uważamy, że dobro powraca. Mamy ogromną prośbę do wszystkich: wspierajcie Fundację Judo Sport Walki z Rakiem! Walczmy wszyscy dla dobra tych, którzy tego potrzebują.

Dajmy siłę dzieciom :-)!, a one dadzą ją nam...

Uczestniczyli:

27 dawców anonimowych

wróć do listy akcji

Zapraszamy

na strony sponsorów